PYCNOGENOL MOUTH SPRAY 30ml спреј за уста, за деца и возрасни Претходно PYCNOGENOL MOUTH SPRAY 30ml спреј за уста, за деца и возрасни

Со купен Nutragen-колаген, добивате Pycnogenol-Спреј за уста 30ml Гратис!

ден.  2.495,00
На залиха
SKU
3
 
 
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА! Купете 1 * NUTRAGEN-collagen и добивате 1 * PYCNOGENOL Спреј за уста 30ml ГРАТИС! Регуларна цена на пакетот - 3385 денари. Сега го добивате по неверојатна цена од 2495 денари. NutraGen Collagen 500 ml Течен колаген за пиење, со вкус на цреша. Додаток на исхрана со хидролизиран колаген тип I, хијалуронска киселина, витамини и минерали. Придонесува за: одржување на нормално сврзно ткиво, коски и мускули; намалување на замор и исцрпеност; нормално создавање на колаген; нормална функција на имунолошкиот систем; заштита на клетките од оксидативен стрес; нормално функционирање на когнитивната, психолошката и функцијата на нервниот систем; одржување на нормална кожа, слузокожа, нокти и коса; одржување на здрави заби, непца, коски и `рскавици.
Дадете ваше мислење
Write a ReviewСо купен Nutragen-колаген, добивате Pycnogenol-Спреј за уста 30ml Гратис!
To Top