Новости

октомври 16, 2017

Промоција Dr.organic

јули 25, 2017

NutraGen

Колагенот од Pharmagen со ново пакување и обогатен состав !      
јуни 9, 2017

АКЦИЈА !!!

      Акција!!! Регуларна цена: Krill 763 денари.  Lipodiet 500 денари. Само сега по цена од едно добивате две !!! Количините се ограничени!  
март 28, 2017

Хидратантна маска со гел од полжав 20 ќесички x 10 ml

    Др. Органик Органска хидратантна маска со гел од полжав 20 ќесички x 10 ml Хидратантната органска маска од Др. Органик содржи секрет од полжав (Helix Aspersa Muller) кој самиот полжав го произведува за регенерација и заштита на сопствената […]
март 8, 2017

Др.Органик гел од полжав за лице и тело 50 ml

Гелот од Др. Органик има хидратантни, смирувачки и ефекти против стареење кои се резултат на извонредните козметички бенефити на полжавот Helix Aspersa Muller, кој произведува уникатна супстанца за регенерација на неговата кожа и оклопот. Во комбинација со алое вера и […]
март 8, 2017

Др. Органик – Крема за лице со гел од полжав 50 ml

  Кремот од Др. Органик содржи комбинација од уникатен микс од биоактивни, природни и органски состојки како секрет од полжав (Helix Aspersa Muller). Комплексот е богат со протеини, гликолна киселина, колаген и еластин кои самиот полжав ги произведува за регенерација […]
јуни 16, 2016

Lipodiet

LIPODIET претставува растителна формула што содржи екстракт од Garcinia cambogia кој претставува одличен извор на хидроксицитрична киселина, позната корисна супстанца за регулирање на тежината. Податоци за Garcinia cambogia Латинско име: Garcinia cambogia. Вообичаени имиња: цитрин, гамбуге, уг, бенкичава бобинка, горикапул, […]
мај 20, 2016

Beautin Collagen

Стареењето на кожата е процес кој трае цел живот и почнува веќе во 20-тата година и прогресивно напредува заради физиолошките промени на кожата и поткожните ткива. Стареењето е најизразено на лицето и вратот, каде што индивидуалните и надворешни фактори на […]